• Свеж
Fizzoqi вртливата за складирање решетка за складирање на кујнски сад за складирање на полица за складирање зачини за козметика и мирудии
zoom_in

Fizzoqi вртливата за складирање решетка за складирање на кујнски сад за складирање на полица за складирање зачини за козметика

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

【Висок квалитет на материјал】 Направен од висококвалитетен пластичен, силен и здрав, лесен за чистење. Безбеден и еколошки, без чуден мирис . 【Совршен дизајн】 Полицата за складирање е повеќенаменска и мулти-окација во вашиот дом и канцеларија, сите делови од полицата за складирање се одвојливи, лесни за складирање кога не се во употреба без да се заземат премногу многу простор.Верна големина : 28cm*5cm, 28cm*23cm. 【Широк спектар на употреба】 Решетката за складирање што може да биде широко прилагодена за домашен тесен простор дневно, како бања, простории за перење, кујна; Организатор на десктоп со повеќе намени за козметика, алатки за шминка, тоалети, датотеки, стационари, тегли за зачини, итн. 【Упатства за инсталација】 Секој производ доаѓа со упатства за инсталација, кои се лесни за разбирање. Ако наидете на проблеми со инсталацијата, можете да се консултирате со нас и ние ќе одговорите на нив за прв пат . 【Услуга по продажбата】 По приемот на производот, прво проверете го производот. Ако имате какви било прашања ,? Ве молиме слободно контактирајте го нашиот тим по продажбата и ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа . 【Висок квалитет на материјал】 Направен од висококвалитетен пластичен, силен и здрав, лесен за чистење. Безбеден и еколошки, без чуден мирис . 【Совршен дизајн】 Полицата за складирање е повеќенаменска и мулти-окација во вашиот дом и канцеларија, сите делови од полицата за складирање се одвојливи, лесни за складирање кога не се во употреба без да се заземат премногу многу простор.Верна големина : 28cm*5cm, 28cm*23cm. 【Широк спектар на употреба】 Решетката за складирање што може да биде широко прилагодена за домашен тесен простор дневно, како бања, простории за перење, кујна; Организатор на десктоп со повеќе намени за козметика, алатки за шминка, тоалети, датотеки, стационари, тегли за зачини, итн. 【Упатства за инсталација】 Секој производ доаѓа со упатства за инсталација, кои се лесни за разбирање. Ако наидете на проблеми со инсталацијата, можете да се консултирате со нас и ние ќе одговорите на нив за прв пат . 【Услуга по продажбата】 По приемот на производот, прво проверете го производот. Ако имате какви било прашања ,? Ве молиме слободно контактирајте го нашиот тим по продажбата и ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа . Почитуван клиент, добредојде во мојата продавница, ние ќе ви обезбедиме висококвалитетна услуга, ви посакувам а Среќен шопинг Со стабилен и дизајн на структурата на анти-облека, полицата за складирање на десктоп е совршено за да ги одржувате вашите здруженија безбедно и стабилно. : Plastic Color : Grey Product Големина : 28cm*5cm, 28cm*23cmapplicable Места : Домашен тесен простор Дневно складирање како бања, спална соба, просторија за студии, кујна, простории за перење и така натаму. Услугата за прибегнување : Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете да можете Контактирајте нè по е -пошта, ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Избор на клиенти..