• Свеж
Тим ти си мојата лажица врежана од не'рѓосувачки челик за сладолед од чај од чај од кафе - врежан подарок за него / неа - 7 инчи цврста рачка и безбедно гравура на храна
zoom_in

Тим ти си мојата лажица врежана од не'рѓосувачки челик за сладолед од чај од чај од кафе - врежан подарок за него / неа - 7

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Квалитет и финиш : Сите наши лажици се огледални завршени површини, мазен раб без груби дамки, високо полирани, многу цврсти тешко за свиткување и соодветна тежина за да се одржи удобно. Нашиот висококвалитетен врежан рамка од не'рѓосувачки лажица е тотално безбеден за употреба од возрасни и деца. Спецификација на лажица : Пакетот вклучува 1 врежана лажица Големина : 7 инчи -големина на лажица. Гравирање : Гравирањето се прави со висококвалитетна ласерска машина, така што впечатокот ќе остане засекогаш дури и по кој било број миења. Тие не се печат со рака. Уникатен подарок : Ако барате уникатен подарок за вашите најблиски, проверете ги нашите врежани лажици. Дефинитивно секој ќе го обожава овој елегантен врежан подарок. Нашите врежани лажици прават разумен подарок за секој што сака кафе, чај, сладолед, путер од кикирики, десерти, супа, Нутела, житни култури, овесен оброк Списокот е бесконечен. Преглед на клиенти : Секоја лажица е внимателно врежана, покриена и спакувана во лажица кутија, за да можеме да се погрижиме да ја добиете вашата нарачка безбедно и во совршена состојба. Секоја лажица е направена од највисок квалитет од не'рѓосувачки челик и врежана сложено со најголема грижа и квалитет. Можете да го користите секој ден и гравура никогаш не се затемнува или одзема или избледи. Избраните се врежани на висококвалитетна лажица од не'рѓосувачки челик од 7 инчи со високо квалитетна машина за гравирање, така што впечатокот ќе остане засекогаш дури и по кој било број на миења. Направениот прибор за рамни производи е тотално безбеден за употреба од возрасни и деца. Вградените подароци се класични и минималистички. Нашите врежани лажици прават одличен подарок за секој што сака кафе, чај, сладолед, путер од кикирики, десерти, супа, Нутела, житни култури, овесен оброк Списокот е бесконечен. Исто така, тој е најдобриот уникатен и разумен подарок досега за денот на мајката, денот на таткото, свадбата, за саканото семејство, роденден, годишнина изненадување за колега, присутен за дипломирање, за деца, ден на спомен, подарок за благодарност, идеи за подароци, идеи за подароци, идеи за подароци, идеи за подароци, идеи за подароци -Мифти за loversубители на животни-подароци за loversубители на кафе-подароци за баба-подароци за дедо-подароци за баби и дедовци-подароци за мајки-подароци за подароци за татко за родители-подароци за парови. Секоја лажица е врежана со најголема грижа и loveубов. Направете ги вашите најблиски посреќни со надавање на оваа лажица.

Избор на клиенти..