• Свеж
Јога мрзлива кафе квадрат изолирана тава рампа-8х8 инчи дебела, топла отпорна изолација.
zoom_in

Јога мрзлива кафе квадрат изолирана тава рампа-8х8 инчи дебела, топла отпорна изолација.

DEN 271.84

Стока
check Достапно.

Плоштад за јога мрзливоста Изолиран тенџере со тенџере Материјал : Секое парче е изработено од мека водоотпорна полиестерска ткаенина, совршена за движење или фиксирање на топли садови, чинии, прибор или прибор за јадење. Супер вредност за држач за тенџере од 2 парчиња (8x8in), едната со џеб и другиот без, најдобро за држење топли садови, тави, чинии, чинии, ленти, итн. Лесно за складирање : кога ќе се направи во кујната, едноставно мие со рака до рака Исчистете го, а потоа користете ја приложената лента за да го закачите. Употреба на производот : Чувајте ги рацете безбедни додека подготвувате вкусни оброци со овие држачи за тенџере. Тие можат да ви дадат дополнителна заштита од топли садови и широко се користат за готвење, печење, микробранова печка, скара, итн. Сервис >> Ако ви треба нешто; Ве молиме контактирајте не навремено. Ние мора да го решиме вашиот проблем во рок од 24 часа! Ви благодариме за купувањето и поддршката!. Плоштад за јога мрзливоста Изолиран тенџере со тенџере Материјал : Секое парче е изработено од мека водоотпорна полиестерска ткаенина, совршена за движење или фиксирање на топли садови, чинии, прибор или прибор за јадење. Супер вредност за држач за тенџере од 2 парчиња (8x8in), едната со џеб и другиот без, најдобро за држење топли садови, тави, чинии, чинии, ленти, итн. Лесно за складирање : кога ќе се направи во кујната, едноставно мие со рака до рака Исчистете го, а потоа користете ја приложената лента за да го закачите. Употреба на производот : Чувајте ги рацете безбедни додека подготвувате вкусни оброци со овие држачи за тенџере. Тие можат да ви дадат дополнителна заштита од топли садови и широко се користат за готвење, печење, микробранова печка, скара, итн. Сервис >> Ако ви треба нешто; Ве молиме контактирајте не навремено. Ние мора да го решиме вашиот проблем во рок од 24 часа! Ви благодариме за купувањето и поддршката!. Перформанси : Ракавите за термичка изолација се изработени од висококвалитетни ткаенини, фино изработка, густа и издржлива, и анти-скалинг и топлотна изолација. Внатрешните и надворешните слоеви се изработени од водоотпорна ткаенина, која е полесно да се исчисти. Сцена за примена : Погоден за отстранување на капакот на тенџерето во кујната, сервирање на садови во микробранови печки, печки и скара на отворено, итн. Проект на плоштад изолиран тенџере со изолирани тенџере Опис на материјалот на носителот : Водоотпорна полиестерска ткаенина + анти-скалинг материјал Производ.

Избор на клиенти..