• Свеж
АБАОДАМ СВЕТСКИ СВЕТСКИ БЕЗБЕДНИЦИ Број на дрвени прикази 1-10 Број на табела Број на табели Броеви за свадби Банкети Бафети вечера за вечера знаци на свадбени знаци
zoom_in

АБАОДАМ СВЕТСКИ СВЕТСКИ БЕЗБЕДНИЦИ Број на дрвени прикази 1-10 Број на табела Број на табели Броеви за свадби Банкети Бафети

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Овие броеви на табели ќе допир на класичен и стил на вашата свадба или центри за настани. Овие дрвени броеви на табели ќе ви помогнат да ги броите табелите во стил, што е многу практично и издржливо. Бројките на свадбените табели се прецизни намалени за да нарачате уникатен додаток на вашите украси за венчавки. Ако најдете некои декоративни, но практични знаци на броеви, тогаш не смеете да го промашите нашиот производ. Добро изработка, издржлива и цврста, не е лесна за носење или солза, заслужувате да имате. Опис Дали барате практични броеви на свадбени табели? Можеби поседувате ресторан, кафе, бар или хотел и сакате да ја организирате трпезаријата? Нашите производи ќе бидат вашиот добар избор. Направено од дрвени материјали, има одлична издржливост и практичност и може добро да ви помогне да украсите и разликувате. Ова е одлична картичка за венчавки што многу добро ќе ги задоволат вашите потреби. Карактеристики- боја : дрвена боја.- Материјал : Дрво.- Големина : 8. 50x8. 00x2. 00cm/ 3. 34x3. 14x0. 79in.- Овие броеви на табели ќе допир на класичен и стил на вашата свадба или центри за настани. Носете или солза, заслужувате да имате еден. Пакет, вклучувајќи броеви од 10 x дрвени табели (1- 10).

Избор на клиенти..