• Свеж
ОПЕРАТИКИ 3 сетови/6 парчиња двострана чиста лента Полут-транспарентна лента Невидлива лента за лепило за лепење на лента
zoom_in

ОПЕРАТИКИ 3 сетови/6 парчиња двострана чиста лента Полут-транспарентна лента Невидлива лента за лепило за лепење на лента

DEN 159.84

Стока
check Достапно.

Невидлива двострана лента : Може да биде на многу места, како што се тетратки, тест -документи, документи. Без ленти за трага : Со специјалниот материјал, можете да напишете и на него, брзо да обележите нешто со јасен текст. Ленти за маскирање : Поправка за искинати документи, коверти за запечатување, создавање етикети или проекти за DIY; Снимката се држи цврсто додека скоро исчезнува без трага. Списоци за пишување : Со дизајн на секачи, можете лесно да ја отсечете секоја должина на лента за работа. Лента за облека : Секоја ролна совршено се вклопува во вашиот дом, канцеларија или распрскувач на училишни ленти за да можете да користите по потреба. Невидлива двострана лента : Може да биде на многу места, како што се тетратки, тест -документи, документи. Без ленти за трага : Со специјалниот материјал, можете да напишете и на него, брзо да обележите нешто со јасен текст. Ленти за маскирање : Поправка за искинати документи, коверти за запечатување, создавање етикети или проекти за DIY; Снимката се држи цврсто додека скоро исчезнува без трага. Списоци за пишување : Со дизајн на секачи, можете лесно да ја отсечете секоја должина на лента за работа. Лента за облека : Секоја ролна совршено се вклопува во вашиот дом, канцеларија или распрскувач на училишни ленти за да можете да користите по потреба. Список на пакети 3 комплети/6pcs x Карактеристики на ленти - Боја : Невидлива облека со случајна боја. - Големина : 5.2x5.2x1.2cm невидливи ленти. - Може да биде на многу места, како што се тетратки, тест -документи, документи невидлива двострана лента. - Транспарентен дизајн ви овозможува да ја одржувате чистотата на книгата при нанесување на ленти за маскирање. - Материјал : Невидлива леплива лента со памук. - Со специјалниот материјал, можете да напишете и на него, брзо да обележите нешто со јасни ленти за пишување текст. - Со дизајн на секачи, можете лесно да ја отсечете секоја должина на лентата за работа. - Сигурно, силно, но нежно лепило, му овозможува на корисникот да го користи за да објавува нацрт-трудови, фотографии, постери полутранспарентна лента. Дали сè уште сте изнервирани да поправите пукнатини во вашата тетратка? Овој производ е невидлива лента што може лесно да ги реши над проблемите со кои се соочувате, правејќи ја вашата работа и да го проучува животот полесен.

Избор на клиенти..