• Свеж
Feifango 10.8V 3500mAh Батерија за замена компатибилна со ајкула навигатор слободен стил XBT1106N SV1110 SV1106N SV1110N SV116N
zoom_in

Feifango 10.8V 3500mAh Батерија за замена компатибилна со ајкула навигатор слободен стил XBT1106N SV1110 SV1106N SV1110N SV116N

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Широко компатибилен : Компатибилен со ајкула XBT1106 N SV1110 SV1106 N SV1110 N SV11 O6 N SV116 N Freestyle Navigator. Напон на батеријата : 10.8 V; Капацитет : 3500m Ah; Ni-m H. Проверете го бројот на моделот на батеријата за правосмукалка пред купувањето, оваа ставка не е компатибилна со ајкула XBT1106. Безбедна инструкција*1 Зошто да изберете батерија Feifango за вашата ајкула XBT1106 N? 1. Оваа батерија што може да се надополнува совршено се вклопува во вакуумот без безжичен стапка на ајкула XBT1106 N, обезбедувајте моќност за вашиот вакуум без безжичен стап, постојано, што го прави подобро да работи за вас подобро. 2.NI-MH батериите немаат ефект на меморија и се потрајни од батериите Ni-CD. 3. Чипови и батерии со квалитетен квалитет го поминале сертификатот на меѓународниот систем, што го прави побезбедно да се користи со вас.

4.42*1.80*1.67 inches:
Package included:
Shark XBT1106N battery*1; Instruction*1

Избор на клиенти..