• Свеж
S29GL064A11FFIR10 - Меморија 48 -пинови FBGA 29GL064A11
zoom_in

S29GL064A11FFIR10 - Меморија 48 -пинови FBGA 29GL064A11

DEN 1180.80

Стока
check Достапно.

IC меморија блиц ниту. 48-пини ФБГА. Инкорпорирана шпација. Нови, никогаш не користени делови. Спакувано во безбедно пакување ESD. Квалитетен прегледан од професионалци во индустријата. IC меморија блиц ниту. 48-пини ФБГА. Инкорпорирана шпација. Нови, никогаш не користени делови. Спакувано во безбедно пакување ESD. Квалитетен прегледан од професионалци во индустријата. Spansion Memory IC Flash ниту фино топка решетка низа 48-пински FBGA Surface Mount 29 GL064 A11.

Избор на клиенти..