• Свеж
Задолжител на таблети Ocuhome, прилагодлив штанд за мобилни телефони, креативен десктоп таблет за мобилни телефони Универзален штанд за складирање на решетката за ск?
zoom_in

Задолжител на таблети Ocuhome, прилагодлив штанд за мобилни телефони, креативен десктоп таблет за мобилни телефони Универзален

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

Стабилно : Овој мобилен телефон се залага за биро е опремена со пондерирана основа, и алуминиумска легура што прави понизок центар на гравитација. Затоа, овој штанд за мобилни телефони е доволно стабилен за поддршка на сите паметни телефони. Компатибилност : Овој мобилен телефон се залага за биро е компатибилен со сите паметни телефони од 4-8 инчи во телефонски случаи.5.12 "x 3,54" x 1.57 "(приближно.) Овој дизајн на додатоци за телефон е многу пријателски за корисниците.? Добра перспектива : Додатоците за мобилни телефони ви овозможуваат удобен агол на гледање. Ставете го на вашата канцеларија, и можете да видите на дојдовни известувања и повици на Глас кога телефонот е во тишина Режим , еколошки и нетоксични. Оваа заграда може слободно да се протега, склопи и складира, а аголот може да се прилагоди слободно. Тој е погоден за сите мобилни телефони и таблети. Силиконската подлога на дното на штандот може да спречи паѓање, И портата за полнење на уредот сè уште може да се користи целосно на штандот, и можете да играте игри или да гледате филмови додека се полнат. Име на артикалот : Материјал за држач за мобилни телефони : ABS, силиконски карактеристики : преклопување, нелизгање, издржлив, мазен, еколошки, нетоксична големина : 13cm x 9cm x 4cm/5.12 "x 3,54" x 1,57 "(приближно) Белешки : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Ве молиме, оставете мала разлика во димензијата заради различно рачно мерење. Пакетот вклучува : 1 x држач за мобилен телефон.

Избор на клиенти..