• Свеж
1969 година О-пи-чие Редовна картичка#221 Иван Курнојер од одделение од Канаѓаните во Монтреал
zoom_in

1969 година О-пи-чие Редовна картичка221 Иван Курнојер од одделение од Канаѓаните во Монтреал

DEN 648.00

Стока
check Достапно.

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за секој обожавател на Иван Курнојер!. Одлично за секој колекционер на Монтреал Канадиенс. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Едно наплата за испорака - без оглед колку картички - и повеќето нарачки испраќаат ист ден!. Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за секој обожавател на Иван Курнојер!. Одлично за секој колекционер на Монтреал Канадиенс. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Едно наплата за испорака - без оглед колку картички - и повеќето нарачки испраќаат ист ден!. 1969 O-Pee-Chee # 221 Ол-стар YVAN Cournoyer Montreal Canadiens (хокеј картичка) екс Канадиенс. Картите на Дин е основана во 2001 година од страна на Дин Ханли, колекционерски колекционер на картички и стана водечки онлајн продавач на гроздобер спортски картички и картички што не се спорти. Нашиот инвентар порасна на повеќе од еден милион гроздобер картички и имаме персонал од 14 вработени и канцелариски простор од 5000 квадратни метри во Синсинати, Охајо за да ви понуди брза и лична услуга. Дин исто така има напишано две книги за собирање гроздобер бејзбол картички. Ако ќе ни дадете можност да го заработите вашиот бизнис, ќе ви биде драго што направивте. Ние го гарантираме! SN : H69 O 00 0229.

Избор на клиенти..