• Свеж
Llnsupply Голема големина 4 ft круг деца играат површина килим зелена хороскопска тркала расадник килим подлога што не се лизга деца тепих плејматско дете игра мат
zoom_in

Llnsupply Голема големина 4 ft круг деца играат површина килим зелена хороскопска тркала расадник килим подлога што не се лизга

DEN 607.84

Стока
check Достапно.

Ултра мека површина, надградба на меѓусебно и подлога на анти-лизгање : Површината на килимите за деца е кристална велур, која е неверојатно мека, удобна и пријателска за кожата. Расадник за миење садови за перење : Многу килими за детска соба на пазарот не можат да се измиваат машина. Без пролевање, нема пилинг, нема избледување, навистина лесно да се справи и да се грижи. Willе се потрудиме да ве направиме задоволни со шопинг -не двоумете се да пробате, само да го набавите и почувствувате во ваши раце. Областа килими за деца се лесни за склопување и складирање (браздата може да се елиминира), лесен за извршување, за да можете слободно да го користите овој детски килим затворен или на отворено.2 ft x 5,2 ft - weigth : 490 gr / 900 gr топла брзина -ако вашите килими за игра со бразда, тоа се препорачува да се користи тежок предмет за да се поправи работ на тепихот за одреден временски период или да спреј топла вода на браздата -за какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас. Одличен дом за домашно декор, игра за деца : дизајниран да издржи секојдневно носење, оваа тркалезна килими за деца носи слатко, разиграно и тешко промашување на секоја просторија. Дното на килимот за детски простории е гума точки, го подобруваат триењето, да го направат тепихот подобар зафат на подот, така што децата можат да играат безбедно.Децата играат област на килим : Големината е 4 ft x 4 ft, што е доволно за ползење, движење и играње на децата. Совршено за секаде : Би било идеално секојдневно или празничен подарок за вашите деца, бебе, внук, внука, мало девојче или момче. Ултра мека површина, надградба на меѓусебно и подлога на анти-лизгање : Површината на килимите за деца е кристална велур, која е неверојатно мека, удобна и пријателска за кожата. Одличен дом за домашно декор, игра за деца : дизајниран да издржи секојдневно носење, оваа тркалезна килими за деца носи слатко, разиграно и тешко промашување на секоја просторија. Но, нашите деца килими се лесни за чистење, измивање со рака или целосно измиено е во ред. Интерслојот на килими за детска област е памук со висока густина, кој може ефикасно да го намали бучавата, да влијае и да го олесни притисокот на нозете, како да зачекори на облаците. Kids Play Area Rug Size : Големината е 4 ft x 4 ft, што е доволно за ползење, движење и играње на децата. Дното на килимот за детски простории е гума точки, го подобруваат триењето, да го направат тепихот подобар зафат на подот, така што децата можат да играат безбедно. Светлите бои и креативните обрасци отпечатени на деца играат Мат убаво ја подобруваат секоја просторија од домот. Исто така идеално за спални соби, дневна соба, детска соба, игротеки, градинка, училници, предучилишно училиште, основно училиште, како игра или игра за играње, килим за спиење, килим за полнење бебе, душек во кревет, додатоци за шатори на тепи Децата се изработени од мека кристална велур, еластичен вселенски памук и не-лизгачка гума, што е супер симпатична мека заштитена тепих на подот. Also ideal for bedrooms, living room, kids room, playrooms, kindergarten, classrooms, preschool, elementary school, as a game or play mat, sleeping rug, baby crawling rug, bedside mat, teepee tents accessories etc. Совршено за секаде : Би било идеално секојдневно или празничен подарок за вашите деца, бебе, внук, внука, мало девојче или момче.

Избор на клиенти..