• Свеж
Наставникот создаде ресурси жолти мини полкови точки граничен трим, жолт
zoom_in

Наставникот создаде ресурси жолти мини полкови точки граничен трим, жолт

DEN 144.32

Стока
check Достапно.

12 парчиња по пакет. Секое парче мери 2-3/16 "x 35". Вкупна должина од 35 стапки во пакет. Создадете свеж изглед за билтени, прозорци, wallsидови и класни проекти. Граничниот облик е совршен за создавање свеж изглед на билтени, wallsидови, складирање и многу повеќе. Поставете повеќе бои и стилови за да додадете димензија, или да користите индивидуално за да координирате со темата во училницата и да го направите декор на просторијата целосно кохезивен. Одлично за додавање на талент во проекти во училницата или украсен допир за да се потенцира одредена тема на студии.

Избор на клиенти..