• Свеж
ЛУОЦИ 2 парчиња Дрвени Празни Цветни Корпи САМОСТОЈНО Празно Држач За Цвеќе Корпи Со Ливчиња Деца Креативни Графити Играчки
zoom_in

ЛУОЦИ 2 парчиња Дрвени Празни Цветни Корпи САМОСТОЈНО Празно Држач За Цвеќе Корпи Со Ливчиња Деца Креативни Графити Играчки

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

Совршена за свадбени забави, оваа корпа за цветни девојки е совршена за држење цвеќиња или ливчиња од роза, или како декор на централниот дел на масата. Правилно за чување цвеќиња, овошје, бонбони и така натаму, може да се користи и како дневен сад дома. Одликуван со класичен дизајн на боја и чипка, сигурно може да привлече поголемо внимание и да постигне подобар декоративен ефект. Добра текстура, без бруси и со дизајн на рачката, погодно за правење кога имате забави како свадба, роденден и многу повеќе. Оваа кошница е во усвојување на безбедни и лесни материјали, издржливи и функционални, може да го поддржи вашето долго време користење. ГОТАЏОЈ.

Избор на клиенти..