• Свеж
1965 Топпс # 142 Бил Монбукет Бостон Ред Сокс ПСА ПСА 8,00 Црвен сокс
zoom_in

1965 Топпс 142 Бил Монбукет Бостон Ред Сокс ПСА ПСА 8,00 Црвен сокс

DEN 2080.00

Стока
check Достапно.

Оваа картичка е професионално оценета од ПСА. Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за секој обожавател на Бил Монбукет!. Одлично за секој колекционер на Бостон Ред Сокс. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Оваа картичка е професионално оценета од ПСА. Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за секој обожавател на Бил Монбукет!. Одлично за секој колекционер на Бостон Ред Сокс. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. 1965 Топпс # 142 Бил Монбукет Бостон Ред Сокс (Бејзбол картичка) ПСА ПСА 8,00 Црвен Сокс. Картите на Дин е основана во 2001 година од страна на Дин Ханли, колекционерски колекционер на картички и стана водечки онлајн продавач на гроздобер спортски картички и картички што не се спорти. Нашиот инвентар порасна на повеќе од еден милион гроздобер картички и имаме персонал од 14 вработени и канцелариски простор од 5000 квадратни метри во Синсинати, Охајо за да ви понуди брза и лична услуга. Дин исто така има напишано две книги за собирање гроздобер бејзбол картички. Ако ќе ни дадете можност да го заработите вашиот бизнис, ќе ви биде драго што направивте. Ние го гарантираме! Sn : 12c 00 0818.

Избор на клиенти..