• Свеж
Sasacia 5 -сечила ножици на тревки и кујнски ножици со овошје кора - комплетен сет за свежи билки, месо, зеленчук и овошје - лесен за чистење, тешка, не'рѓосувачки челик.
zoom_in

Sasacia 5 -сечила ножици на тревки и кујнски ножици со овошје кора - комплетен сет за свежи билки, месо, зеленчук и овошје -

DEN 271.20

Стока
check Достапно.

Предлагаме редовно чистење на ножиците и овошјето на овошје за да се задржи во добра работна состојба.Материјал за ножици : не'рѓосувачки челик и TPR. Ве молиме, чувајте ги ножиците и овошјето на овошје безбедно подалеку од децата. Доаѓа со корисен овошен кора за удобно и брзо пилинг, со што вашата здрава диета е полесна. За да ги задржите лопатките остри, ве молиме не исечете ги тврдите предмети со ножиците. Ние сме уверени во квалитетот на нашиот производ и сме посветени на обезбедување на задоволителна услуга по продажбата. Ние сме уверени во квалитетот на нашиот производ и сме посветени на обезбедување на задоволителна услуга по продажбата. Нема потреба да се грижите за сечење на прстот како што би сакале со кујнски ножеви. Висококвалитетни перформанси за сечење за повеќе пријатно и без напорно искуство за готвење. Материјал од храна. Уникатен чешел за чистење за лесно отстранување на остатоци од лопатките, правејќи чистење на ветре. Кујнски ножици за ножици на кујни поставени, лесно се справуваат со сите задачи за сечење. Ве молиме, чувајте ги ножиците и овошјето од овошје подалеку од топлина или корозивни хемикалии.

Избор на клиенти..