• Свеж
РЕЦИСКО ПРЕМИУМ холографско злато ВИП пластични безбедни прицврстувачи на рачни зглобови - 100 брои 5/8 x 10 - Нараквици за прилагодлива големина на настани, водоотпорн
zoom_in

РЕЦИСКО ПРЕМИУМ холографско злато ВИП пластични безбедни прицврстувачи на рачни зглобови - 100 брои 5/8 x 10 - Нараквици за

DEN 159.84

Стока
check Достапно.

Зглобовите на Tyvek се совршени за настани за кои е потребна безбедност и контрола на толпата. Најдобро за употреба на отворено - Пластичните зглобови на зглобовите се 100% водоотпорни, издржливи, истегнување и отпорни на солза. Синтетички материјал изработен од полиетилен влакна со висока густина со висока густина. Работа во САД. Растечките ленти се произведуваат во количини од 20 ленти по лист и лесно се одвојуваат од листот со нежно влечење. Секоја нараквица има безбедносен diecut за да спречи нарушување и повеќекратна употреба. Партиски рачни ленти за прием на настани - Ренчоните ленти за рачни зглобови се совршени за забави или места за кои е потребна визуелна идентификација на клиентите во ноќни клубови, барови, водни парови, аркади, итн. Достапно во бројни опции во боја, вклучувајќи неон, метална, црна светлина, пантоне и многу повеќе!. Безбедно затворање на прицврстување Пластични ленти за рачни зглобови - Пластични зглобови на зглобовите мери 5/8 ”инчи широк до 10 инчи и ќе одговара на секој зглоб. Неговата јачина и отпорност на вода го прават одлично за рачните ленти. Изберете од широк спектар на популарни дизајни за вашиот следен настан. САД направија. Поставки како што се саеми, фестивали, спортски настани и многу повеќе. Трајни безбедни рачни рачни рачни зглобови-Пластични рачни рачни зглобови се одликуваат со затворање отпорно, еднократно затворање што се заклучува кога се прилепуваат заедно. Бендот е лесно прилагодлив за да формира вградена нараквица за секој зглоб со помош на индексирани дупки на табулаторот и затворање на предвремено. Партиски рачни ленти за прием на настани - Ренчоните ленти за рачни зглобови се совршени за забави или места за кои е потребна визуелна идентификација на клиентите во ноќни клубови, барови, водни парови, аркади, итн. Растечките ленти се произведуваат во количини од 20 ленти по лист и лесно се одвојуваат од листот со нежно влечење. Поставки како што се саеми, фестивали, спортски настани и многу повеќе. Пластичните ленти на рачното рачно се мазни на допир и ултра флексибилни што ги прави удобни и лесни за носење подолг период. Квалитет на САД. Затворањето на привремено се осигурува дека рачката не може да се отстрани без да се уништи бендот. Може да се персонализира со свој текст или лого за да одговара на вашите потреби. Пластичните ленти на рачното рачно се мазни на допир и ултра флексибилни што ги прави удобни и лесни за носење подолг период. Идеално за употреба каде хартијата едноставно не е доволно силна. Сите рачни ленти се произведени со водоотпорни мастила и можат да бидат напишани со маркери во стилот на Шарпи. Изберете од најразлични живописни бои за лесна визуелна идентификација за безбедносен пристап, контрола на толпата и влез во портата. Изберете од најразлични живописни бои за лесна визуелна идентификација за безбедносен пристап, контрола на толпата и влез во портата. Групите се идеален избор за активна употреба. Бендот е лесно прилагодлив за да формира вградена нараквица за секој зглоб со помош на индексирани дупки на табулаторот и затворање на предвремено. Безбедно затворање на прицврстување Пластични ленти за рачни зглобови - Пластични зглобови на зглобовите мери 5/8 ”инчи широк до 10 инчи и ќе одговара на секој зглоб.

Избор на клиенти..