• Свеж
Богатства на Каролина BB5099SN Сини цвеќиња Папилон Леплива белешка држач, леплива белешка за само-лепливи подлошки за белешки, Меморанти влошки за празно биро додато?
zoom_in

Богатства на Каролина BB5099SN Сини цвеќиња Папилон Леплива белешка држач, леплива белешка за само-лепливи подлошки за белешки,

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

Забележете! Богатството на Каролина Леплива белешка е совршен подарок за секого! Овој држач за леплива нота е нешто посебно. Уметничките дела се додаваат на горниот дел од држачот на лепливата нота и на дното се вклучени и мала подлога од 3 инчи x 3 инчни лепливи белешки. Носителот се надополнува со отстранување на последното парче хартија од нова подлога на белешки и лепење на таблата. Има лепливи белешки од 3 инчи x 3 инчи. Носител на леплива белешка, диспензерот за белешки, држачи за подлога за нозе, држач за белешки. Совршен подарок за секој на работа или дома. Одлични подароци за денот на шефовите, подарокот за Денот на секретарот или зетот за вашето куче. Нашите производи прават одлични подароци за тоа тешко да купувате личност во вашиот живот. Одлични подароци за домаќини, подарок за домаќинство за тој нов дом или подарок за венчавки за таа нова двојка. Сите наши производи имаат уметнички дела од еден од нашите уметници и Десингерс. Одличен подарок за вашето куче Вокер, зет или миленичиња. Имаме дури и одлични подароци на наставниците. Подароци за папилон, папилонски колекционери, леплива нота на папилон. Забележете! Совршен подарок за секого! Овој држач за леплива нота е нешто посебно. Уметничките дела се додаваат на горниот дел од држачот на лепливата нота и на дното се вклучени и мала подлога од 3 инчи x 3 инчни лепливи белешки. Носителот се надополнува со отстранување на последното парче хартија од нова подлога на постери и ја лепи на таблата. Совршен подарок за сите во вашата канцеларија на работа, сите ваши пријатели на Фејсбук, земник на вашето куче, фризер или дури и секој што може да има проблем да се сеќава на сите увозни работи во животот. Направете список со намирници или оставете белешка за вашиот сопруг или жена. Долната табла е ригидна и можете дури и да додадете магнет со големина на визит -картичка (продадено одделно) на задниот дел од таблата за да го магнетизирате носителот.

Избор на клиенти..