• Свеж
G&засилувач;J Сала Алатки L0619TIN Powerbor HSS Калај Обложени 2 Прстенести Машина, 1.1/4 Стебло, 2.7/16 Дијаметар
zoom_in

G&засилувач;J Сала Алатки L0619TIN Powerbor HSS Калај Обложени 2 Прстенести Машина, 1.1/4 Стебло, 2.7/16 Дијаметар

DEN 3071.52

Стока
check Достапно.

Подобрен живот и перформанси. Го одржува работ подолг од стандардните секачи, особено на потешките челици за обработка. 1.1/4" стебло. Алатките G&J Hall Powerbor HSS Обложен Прстенест Секач Е дизајниран за подобрен живот и перформанси. Во споредба со стандардните секачи, Секачите Обложени Со Калај Powerbor HSS го задржуваат својот раб подолго, особено кога се користат на потешки челици за обработка.

Избор на клиенти..