• Свеж
Хсејевел Тинејџерските Нозе Сет Девојки ' Трегери Еднобојни Разгорени Панталони Панталони Постави Бебе 5
zoom_in

Хсејевел Тинејџерските Нозе Сет Девојки ' Трегери Еднобојни Разгорени Панталони Панталони Постави Бебе 5

DEN 96.48

Стока
check Достапно.

100% памук. Увезени. Машинско Перење. 95% Памук, Материјали Донесуваат Подобро Искуство Со Носење.Мека Дише И Флексибилна За Кожата на Вашето Дете.И Рачното перење и машинското перење се Во Ред. Панталоните со широки нозе и Дизајнот Без Ракави Го Одржуваат Вашето Дете Удобно. Пакетот Вклучува : 1 ПАРЧИЊА панталони+1 Парчиња Врвови. Сончоглед Бебе Ќебиња За Девојчиња Бебе Момче Падне Облека 3-6 Месеци Baby Бебе Девојка Облека Бебе Девојка Облека Снопови Симпатична Зимска Облека За Тинејџерски Девојки Бебе Девојка Зимска Облека Пакети Мало Девојче Зимска Облека Лакови За Бебе Девојки Благодарност Облека Девојка Земајќи Дома Бебе Девојка Облека 3 Месеци Фотографија Девојка 3 Месец Девојка Облека Примање Ќебе Лента За Глава Постави Симпатична Облека За Млади Тинејџерски Девојки Дуксери И Панталони Лопатки За Девојки Бебе Девојка Летна Облека Симпатична Тинејџерски Девојки Облека Бебе Бенд. Комплет За Тинејџерски Нозе Трегери За Девојки Со Еднобојни Разгорени Панталони Панталони Поставете трегери За бебиња 5девојки со еднобојни разгорени панталони панталони Материјал : Памучна Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 200гр големина на Пакетот : 30х25х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА панталони+1 ПАРЧИЊА Врвови Боја : Црна Големина : 2-3Т Промоциите може да варираат во зависност од бојата/големината.

Избор на клиенти..