• Свеж
Диги-разум тип-К, сонда со висока температура на жица, дијаметар од 25 , 0,063, мини-конектор, заземјен, кабел од 3 метри 24 мерачи
zoom_in

Диги-разум тип-К, сонда со висока температура на жица, дијаметар од 25 , 0,063, мини-конектор, заземјен, кабел од 3 метри 24

DEN 1064.00

Стока
check Достапно.

Тип на конектор : мини-конектор. Рачка материјал : не'рѓосувачки челик. Спој : заземјен. Тип на сонда : К. материјал за обвивка : Инконел. Тип на конектор : мини-конектор. Рачка материјал : не'рѓосувачки челик. Спој : заземјен. Тип на сонда : К. материјал за обвивка : Инконел. Лабораториска опрема и инструменти. Digi-Sense Type-K, Hi-temperature 25 "L, .063" Dia Probe, Mini Conn, Grd, 3ft 24-Ga. Произведено од Кол-Пармер. Производи на бренд Digi-Sense.

Избор на клиенти..