• Свеж
Fukui Craft 5-678-40 Chrysanthemum тенџере, правење златен прав, 5-678-40, црна, φ4.1 x 1,9 инчи, лесен, отпорен на оштетување
zoom_in

Fukui Craft 5-678-40 Chrysanthemum тенџере, правење златен прав, 5-678-40, црна, φ4.1 x 1,9 инчи, лесен, отпорен на оштетување

DEN 410.24

Стока
check Достапно.

АБС смола. Големина : φ4.1 x 1,9 инчи (10,5 x 4,8 см). Материјал : ABS Тоа е лесен, отпорен на удар и расипан изобилство. Земја на производство : Јапонија. Големина на производот : φ4.1 x 1,9 инчи (10,5 x 4,8 см). АБС смола. Големина : φ4.1 x 1,9 инчи (10,5 x 4,8 см). Материјал : ABS Тоа е лесен, отпорен на удар и расипан изобилство. Земја на производство : Јапонија. Големина на производот : φ4.1 x 1,9 инчи (10,5 x 4,8 см). Лесен и отпорен на кршење. Може да се користи како контејнер Tempura Tsuyu или мал тенџере.

Избор на клиенти..