• Свеж
Елегантен пулвер со долги ракави, жени меки лабави вклопени влезови влезови паѓаат долго памук на памук на вратот на вратот
zoom_in

Елегантен пулвер со долги ракави, жени меки лабави вклопени влезови влезови паѓаат долго памук на памук на вратот на вратот

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Материјал : Памук и полиестер. ☀ело, шармантни дами! Добредојдовте во нашата продавница - посакувам да имате добар ден!. ☀ 【Белешка】 Ве молиме, проверете ја табелата со големина за да ја изберете вистинската големина. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме порачајте ни, ние ќе ви помогнеме да ја изберете вистинската големина. Бидејќи производот е направен во Кина, дизајниран за азиски, се препорачува да нарачате една или две димензии поголеми. Повлечете го затворањето. ☀ 【Услуга за клиенти】 Не мора да се грижите ништо ако не одговарате на предметот или не ви се допаѓа кога ќе ја добиете, ве молиме само обидете се да контактирате со нас во секое време, ветуваме дека ќе одговориме во рок од 24 часа и Решете го вашиот проблем. ☀ 【Ткаенина】 Супер светлина и удобна на вашата кожа, засилена во лесен и малку текстуриран материјал од сатенска текстура. 1. 1. 1. Материјал : Памук и полиестер. ☀ело, шармантни дами! Добредојдовте во нашата продавница - посакувам да имате добар ден!. ☀ 【Белешка】 Ве молиме, проверете ја табелата со големина за да ја изберете вистинската големина. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме порачајте ни, ние ќе ви помогнеме да ја изберете вистинската големина. Бидејќи производот е направен во Кина, дизајниран за азиски, се препорачува да нарачате една или две димензии поголеми. Повлечете го затворањето. ☀ 【Услуга за клиенти】 Не мора да се грижите ништо ако не одговарате на предметот или не ви се допаѓа кога ќе ја добиете, ве молиме само обидете се да контактирате со нас во секое време, ветуваме дека ќе одговориме во рок од 24 часа и Решете го вашиот проблем. ☀ 【Ткаенина】 Супер светлина и удобна на вашата кожа, засилена во лесен и малку текстуриран материјал од сатенска текстура. 1. 1. 1. Ве молиме, проверете ја нашата табела со големина во приказната за да ја изберете вистинската големина. - Ако не сте сигурни за големината, ве молиме порачајте ни, ние ќе ви помогнеме да ја изберете вистинската големина. Опис на производот : Тип на производ : Тип на кошула : Typeивотински отпечаток Тип : Долг ракав Стил : Екинкогзичен тип : Име на влечење на стилот : Vintagefront Стил : Плетиран предниот дел на предниот дел на предниот дел : Опсег на женски опсег Опис : Возрасен тип : Лоозем : Ретро.

Избор на клиенти..