• Свеж
Нехомер Тоалет Кеси За Жени Мачка Животно Патување Козметички Шминка Торбичка Практични Молив Случаи
zoom_in

Нехомер Тоалет Кеси За Жени Мачка Животно Патување Козметички Шминка Торбичка Практични Молив Случаи

DEN 1008.00

Стока
check Достапно.

Димензија : Приближно 16 € 6.3€9 см. Ова е разноврсна торба што може да се користи како традиционална козметичка кеса, комплет За Бричење или како футрола за моливи. Одлична способност за козметика, кармин, крем, алатки за шминка, додатоци за уметност за нокти или други personal работи. Голем отвор за патент за лесен пристап до вашите потреби дури и на дното на торбата. Преносливо и лесно носење и совршено за патување, викенд заминување. Димензија : Приближно 16 € 6.3€9 см. Ова е разноврсна торба што може да се користи како традиционална козметичка кеса, комплет За Бричење или како футрола за моливи. Одлична способност за козметика, кармин, крем, алатки за шминка, додатоци за уметност за нокти или други personal работи. Голем отвор за патент за лесен пристап до вашите потреби дури и на дното на торбата. Преносливо и лесно носење и совршено за патување, викенд заминување. Дали имате совршена козметичка кеса? Ако го имате, ќе ви се допадне. Можете да ја чувате целата своја козметика заедно. Оваа торба може да се користи не само за козметички кеси, туку и за накит, електронски додатоци, етерични масла, тоалети, студентска опрема итн. Со оваа торба, вашиот живот ќе биде погодност. Топли совети : 1) вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. 2) ве Молиме дозволете мало отстапување за податоците од мерењето. 3) Нормално, ќе испратиме за 1-3 дена според статусот на вашата нарачка и ќе бидат потребни околу 2-3 недели за да пристигнете покрај вас. 4)ние секогаш обезбедуваме висококвалитетна услуга за клиентот. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не.

Избор на клиенти..