• Свеж
Среден 1/4 Отстранлив број 1-240 марка-точки на марка за мапи, извештаи или проекти-сина
zoom_in

Среден 1/4 Отстранлив број 1-240 марка-точки на марка за мапи, извештаи или проекти-сина

DEN 159.20

Стока
check Достапно.

Самолепливо. Излупете за лесно отстранување. За употреба дома, во канцеларија или на училиште. Печатено на висококвалитетно, обложено залиха. 580 точки по пакет. Самолепливо. Излупете за лесно отстранување. За употреба дома, во канцеларија или на училиште. Печатено на висококвалитетно, обложено залиха. 580 точки по пакет. Самолепливи, корани броеви 1-120 сини маркери, отпечатени на обложени акции со висок квалитет. Користете на мапи, извештаи или специјални проекти дома, училиште или канцеларија за да истакнете области на интерес.

Избор на клиенти..