• Свеж
Mgwye жени плетени џемпери за џемпери, обичен костум есенски зима 2 парчиња сет плетени панталони спортски костуми женски облека
zoom_in

Mgwye жени плетени џемпери за џемпери, обичен костум есенски зима 2 парчиња сет плетени панталони спортски костуми женски облека

DEN 5440.48

Стока
check Достапно.

Тип на ткаенина : плетена ткаенина. Тип на затворање на пантолони : Еластична половината. Трака, стил на подготвеност, забава, симпатична. Погодни за : жени, дами, женски, девојчиња. Јога, трчање, џогирање, фитнес, вежбање, обука. Тип на ткаенина : плетена ткаенина. Тип на затворање на пантолони : Еластична половината. Трака, стил на подготвеност, забава, симпатична. Погодни за : жени, дами, женски, девојчиња. Јога, трчање, џогирање, фитнес, вежбање, обука. Пант Стил : Карго панталони Должина : Редовен стил на стилот : Flatfit Тип : Директно затворање Тип на затворање : влечење : Возраст 18-35 години ОлдКолар : V-Neckwaist : Mid Weistcloroze Тип : Единствена должина на градите (CM) : Стил на целосен стил : Редовен стил : Women Fabric Type : Kicted Тип на затворање на ткаенини : Еластична половината, стил на подготвеност, забава, забава, симпатична. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Ве молиме разберете. Карактеристики : 100% бренд нов. Добра квалитет и подобра изработка. Содржина на пакувања : 1 x панталони+1 џемперка од табелата со големина.

Избор на клиенти..