• Свеж
Даесар Затемнување Завеси 2 Панели Во Собата, Дупчица Завеси Полиестер Светло Сина Еднобојна Затемнување Завеси За Дневна Соба Затемнување 66 В х 72 Л
zoom_in

Даесар Затемнување Завеси 2 Панели Во Собата, Дупчица Завеси Полиестер Светло Сина Еднобојна Затемнување Завеси За Дневна Соба

DEN 799.84

Стока
check Достапно.

♡ Р За Романса. ☀ ЗАВЕСА СО ДУПКИ ☀ завесите за дупчиња создаваат модерен стил за вашиот дом, лесен за инсталирање. Ве молиме потврдете ја големината на завесата за да избегнете грешки. ♡ Е За Ентернити. Декоративната завеса може убаво да ги украси секој прозорец и просторија. Ништо не е потребно помеѓу две љубовни срца, но моќна привлечност. Што сакаме да ви донесеме? Како Даесар може да инјектира крв од месо за индустријата за дневни потреби? Какви идеи сакаме да му пренесеме на светот? Сите овие прашања се залагаат за нашата хуманост концепција која го поддржува растот На Даесар. За нас, потребите на животот и украсите не се само украси; тоа е и симбол на животот и квалитетот на животот; носител НА човечки емоции ДАЕСАР СЕ ЗАЛАГА ЗА ДЛАБОКО РАЗБИРАЊЕ и ПОЧИТУВАЊЕ на ЖИВОТОТ. Љубовта може Да трае Долго; нека овој момент биде вечен. Добредојдовте Во Даесар! Нека секој од вас не само што ќе биде помине во нашиот живот. Ве молиме потврдете ја големината на завесата за да избегнете грешки. ? ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ ? Машина или рачно перење (до 30 степени) и железо на ниска температура. Се надеваме дека не само што ги воведуваме нашите производи, туку пренесуваме разбирање и почит кон љубовта на животот. Даесар е личност која следи благороден квалитет на живот. завесите за затемнување се изработени од висококвалитетен полиестер, мека ткаенина, елегантна и мазна на допир, покажувајќи природна драпабилност, можат совршено да го украсат вашиот дом.

Избор на клиенти..