• Свеж
Под Оклоп Машки Навој Сиро
zoom_in

Под Оклоп Машки Навој Сиро

DEN 695.52

Стока
check Достапно.

100% Полиестер. Увезени. Затворање на патент. Машинско Перење. Ткаенината сиро со нишки дава поголемо истегнување и закрепнување, ултра меко чувство и повеќе перформанси што дишат. Материјал фитили пот и суши навистина брзо. Под мисијата На Армур е да ги направи сите спортисти подобри преку страста, дизајнот и немилосрдната потрага по иновации. Од каде почнавме? Се започна со идеја да се изгради супериорна Маица. Технологијата зад разновидниот асортиман на Производи На Оклоп за мажи, жени и млади е сложена, но програмата за жнеење на придобивките е едноставна : носете Топлинска Опрема кога е жешко, Ладна Опрема кога е ладно и Ситесезонска Облека помеѓу крајностите. Ткаенината сиро со нишки дава поголемо истегнување и закрепнување, ултра меко чувство и повеќе перформанси што дишат.Под мисијата На Армур е да ги направи сите спортисти подобри преку страста, дизајнот и немилосрдната потрага по иновации.Од каде почнавме? Се започна со идеја да се изгради супериорна Маица.Технологијата зад разновидниот асортиман на Производи На Оклоп за мажи, жени и млади е сложена, но програмата за жнеење на придобивките е едноставна : носете Топлинска Опрема кога е жешко, Ладна Опрема кога е ладно и Ситесезонска Облека помеѓу крајностите.

Избор на клиенти..