• Свеж
Ноќно Небо со Ѕвезди Што Паѓаат Прилагодливо Работно Капаче Со Копчиња/Коса Со Лак Крцкава Со Лента За Перење
zoom_in

Ноќно Небо со Ѕвезди Што Паѓаат Прилагодливо Работно Капаче Со Копчиња/Коса Со Лак Крцкава Со Лента За Перење

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

100% Полиестер. Затворање на врвка. Материјал : Буфантната капа е изработена од полиестерска ткаенина, која е мека на допир, дише, лесна и брзо се суши. Ќе падна удобно за долго време носење. Косата со лак е изработена од полиестер, гумена лента. Прилагодлива Големина : дијаметарот на горниот дел од шапката за медицинска сестра е 18см/7ин, висината е 13,5 см/5,3 инчи. Хируршкото Капаче може да се прилагоди за да одговара на големината на главата на сите,без разлика на долгата коса или кратката коса, капачето за хируршки пилинг ќе ве одржува чисти и уредни за време на долго време работење. Дизајнот на буфант е погоден за дами со долга густа коса или кратка коса. Работно Капаче Со Копчиња-Капачето За Хируршки Пилинг е дизајнирано со копчиња од двете страни на главата, што може да ги постави ремените на капакот на лицето за да ви ги олесни ушите болно, особено за лекар, медицинска сестра, стоматолог или кои треба да носат капак за лице долго време. Работно Капаче со лента за пот : лентата За пот На Заштитната капа на челото може да ја апсорбира потта, што ја одржува вашата глава сува. Носењето цел ден ќе ве направи удобно.Печатеното работно капаче не само што е pleasетски пријатно, туку и ве штити од нечистотија и мириси за готвење. Апликација : овие работни капачиња со копчиња главно се користат за лаборатории, преработка на храна, убавина и фризура, апарат за точност, електрон и други различни полиња. Големина : една големина одговара на главата на повеќето луѓе. Боја : Уникатна колекција на моделот и живописни бои. Ги доловува духовите на имагинацијата и модата за вашата љубов девојки или сопругаматеријал : Пакет За Перење Машина од полиестерска ткаенина : 1 работна случка и 1 лак коса крцкава Работна Капа со Копчиња - Капачето За Хируршки Пилинг е дизајнирано со копчиња од двете страни на главата, што може да ги постави ремените на капакот на лицето за да ви ги олесни ушите болно, особено за лекар, медицинска сестра, стоматолог или кои треба да носат капак за лице долго време. Работно Капаче со лента за пот : лентата За пот На Заштитната капа на челото може да ја апсорбира потта, што ја одржува вашата глава сува. Носењето цел ден ќе ве направи удобно.Печатеното работно капаче не само што е pleasетски пријатно, туку и ве штити од нечистотија и мириси за готвење. Апликација : користете како работна капа, шапка за пријателство со белило, капа за готвач, капаче за бањи, капачиња за чистење,работно капаче итн. Аплицирајте за домашни занаети, ресторани, салони за убавина, медицински, прехранбени и други индустрии.

Избор на клиенти..