• Свеж
Хомојојо Висечки Декор Корисен Штанд За Расадник Декоративно Складирање На Дрво со Дизајн На Лебдечки Инчи Кујна Бања Организаторска Соба, Метални Куки Рустикале?
zoom_in

Хомојојо Висечки Декор Корисен Штанд За Расадник Декоративно Складирање На Дрво со Дизајн На Лебдечки Инчи Кујна Бања Организаторска

DEN 369.92

Стока
check Достапно.

Пловечки Полици За Ѕид : нашата ѕидна полица доаѓа со дебела дрвена табла, за да можете да ги прикажете вашите додатоци без грижи. Полици за оставата, Чајната кујна Монтиран На Ѕид : Совршена Услуга По Продажбата : ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со купувањето, само кажете ни и ние ќе ги замениме или вратиме парите, вашиот избор!. Ѕид Монтирани Решетката : Материјал : Дизајниран со висок квалитет на железо метална рамка, тоа не може вашиот дом стил, но, исто така, погоден за сите соба украси, што го прави домот повеќе топло. Железна Висечка Полица : Прекрасна и уникатна ѕидна полица допир на елеганција и убавина во вашата соба. Пловечки Штанд : Лесен за инсталирање - црна метална фарма и прекрасен дизајн на дрво ОД МДФ. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики На Ѕидната Полица-изработен е од издржливо железо и дрвени материјали и има работен век. - Ѕидната полица лесно може да се совпадне со рустикален, селски, модерен, минималистички стил на ентериер - Големина : Околу 30, 50Х28, 00Х10, 00см/11, 99Х11, 00Х3, 93инч. - Прекрасна и уникатна ѕидна полица допир на елеганција и убавина во вашата соба. - Материјал : Железо, дрво. - Може да се користи како подароци за роденден, подароци за годишнина, Новогодишни подароци на вашите пријатели. - Создадете дополнителен простор за прикажување на вашите украси, врамени фотографии, парфеми и други ситници.Опис На стоки Железна висечка полица декоративната ѕидна полица е изработена од дрво и железен материјал кој е цврст и траен.полици за оставата, чајната кујна монтирани на ѕид можете да ја користите полицата за да ги прикажете вашите омилени растенија, книги или ситници и да го збогатите декорот на вашата спална соба, дневна соба, расадник или влез.пловечки полици за ѕид со нашата полица за складирање на ѕид, вашиот дом ќе изгледа и шик и чист.

Избор на клиенти..