• Свеж
Додатоци за кампување Homoyoyo R22 FrightRiganting Feharge Hose со мерач R134A црево за полнење со мерач се вклопува за ладилник за климатизација на AC AC 410A Преносен AC климатик
zoom_in

Додатоци за кампување Homoyoyo R22 FrightRiganting Feharge Hose со мерач R134A црево за полнење со мерач се вклопува за ладилник

DEN 265.28

Стока
check Достапно.

1/2 Тема : Ладилното средство R134 A е погодно за 1/2 нишка за Американ и Европа. За автомобил : Црево за полнење со мерач на притисок, ладилното средство за автомобили е погодно за ладење на климатизација на AC. Функција : Наполнување на наизменична струја може да се користи за употреба при додавање на ладење на возило со високо работни перформанси. Трајно : R134 A Комплет за црево за полнење на ладење со градежништво. Примена : Мерач на притисок на климатизација Сите месинг на фитинзи, мерачи на AC 134 A лесни за читање дополнително голем мерач на лице со гума. 1/2 Тема : Ладилното средство R134 A е погодно за 1/2 нишка за Американ и Европа. За автомобил : Црево за полнење со мерач на притисок, ладилното средство за автомобили е погодно за ладење на климатизација на AC. Функција : Наполнување на наизменична струја може да се користи за употреба при додавање на ладење на возило со високо работни перформанси. Трајно : R134 A Комплет за црево за полнење на ладење со градежништво. Примена : Мерач на притисок на климатизација Сите месинг на фитинзи, мерачи на AC 134 A лесни за читање дополнително голем мерач на лице со гума. Карактеристики Боја : Синиот материјал : Метал и големина : приближно. 48 x 7,1 x 2,6cm/ 18.89* 2.79* 1.02 (L* W* H) Пакет, вклучувајќи 1* Опрема за полнење за климатизација.

Избор на клиенти..