• Свеж
Кео 23043#3х4 RH Комбинирана Вежба И Мијалник, 0,25 Дијаметар На Сечење, 60 Степен Агол На Сечење, 4 Должина На Сечење, 4 Должина, Кобалт, Необложена, Долга Серија
zoom_in

Кео 230433х4 RH Комбинирана Вежба И Мијалник, 0,25 Дијаметар На Сечење, 60 Степен Агол На Сечење, 4 Должина На Сечење, 4 Должина,

DEN 1424.00

Стока
check Достапно.

Пакет од 12. Кео долга серија комбинираната вежба и мијалниците се користат за производство на централни дупки во компоненти или работни парчиња со дополнителна должина што овозможува пристап до тешко достапни области. Комбинирана Вежба и Шалтери. Број на единици : 12.0. Пакет од 12. Кео долга серија комбинираната вежба и мијалниците се користат за производство на централни дупки во компоненти или работни парчиња со дополнителна должина што овозможува пристап до тешко достапни области. Комбинирана Вежба и Шалтери. Број на единици : 12.0. Кео долга серија комбинираната вежба и мијалниците се користат за производство на централни дупки во компоненти или работни парчиња со дополнителна должина што овозможува пристап до тешко достапни области.

Избор на клиенти..