• Свеж
Нов виски диспензерот дрво вино дистрибутер чешма пијалок денот на таткото подарок
zoom_in

Нов виски диспензерот дрво вино дистрибутер чешма пијалок денот на таткото подарок

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

●Повеќекратна Употреба●диспензерот за виски комбинира форма и функција, и тоа не е само извонреден диспензер за пијалоци, туку и домашна декорација. Диспензерите за виски се идеални за забава и се идеално јадро за вечери за забави, барови и станици за пијалоци. Обезбедете стилска услуга за вашите гости. ●Специјален Дизајн●бурињата со виски од цврсто дрво се опремени со соодветни недовршени дрвени полици. Прикажете во вашата кујна за да ја истакнете темата на селската лента. ①Подобрете Го Вкусот●со текот на времето, пијалоците во дабови буриња ќе го подобрат нивниот профил на вкус поради истегнување на корисни дабови елементи во трагови и enими, што значи дека е многу погоден за чување виски, вино, рум, текила, мед, оцет итн. ●Фантастичен Подарок За Годишнина Или Роденден} целиот производ е рачно изработен и разнесен со рачно изработена дрвена основа го прави идеален подарок за татко, дечко или ентузијаст за виски за нивната годишнина или нивниот роденден. Q гаранција дека ако не сте задоволни, ние нудиме целосна наплата. Нашиот Дозер За Алкохол е апсолутно задолжителен за секој господин кој сака виски или кој било друг добро изработен дух. ●Повеќекратна Употреба●диспензерот за виски комбинира форма и функција, и тоа не е само извонреден диспензер за пијалоци, туку и домашна декорација. Диспензерите за виски се идеални за забава и се идеално јадро за вечери за забави, барови и станици за пијалоци. Обезбедете стилска услуга за вашите гости. ●Специјален Дизајн●бурињата со виски од цврсто дрво се опремени со соодветни недовршени дрвени полици. Прикажете во вашата кујна за да ја истакнете темата на селската лента. ①Подобрете Го Вкусот●со текот на времето, пијалоците во дабови буриња ќе го подобрат нивниот профил на вкус поради истегнување на корисни дабови елементи во трагови и enими, што значи дека е многу погоден за чување виски, вино, рум, текила, мед, оцет итн. ●Фантастичен Подарок За Годишнина Или Роденден} целиот производ е рачно изработен и разнесен со рачно изработена дрвена основа го прави идеален подарок за татко, дечко или ентузијаст за виски за нивната годишнина или нивниот роденден. Q гаранција дека ако не сте задоволни, ние нудиме целосна наплата. Нашиот Дозер За Алкохол е апсолутно задолжителен за секој господин кој сака виски или кој било друг добро изработен дух. Материјал : Легура + дрво + пластика, стил : Европски и Американски, спецификација за пакување : единечна Големина : единечна глава, двојна глава, три глави 1 глава големина на производот : должина 10 * ширина 20 * висина 23см, тежина 0,5 кг големина на Пакетот : 22 * 12 * 15см Големина на 2 глави : должина 20 * ширина 20 * висина 23см, тежина 1,2 кг големина на Пакетот : 24 * 12 * 20см Големина на 3 глави : должина 30 * ширина 20 * Висина 23см, тежина 1,5 кг големина на пакетот : 30,5 * 12 * 20см забелешка : поради рачно мерење, ве молиме дозволете отстапување од 1-3см поради различни ефекти на екранот и Осветлување, вистинската боја може да биде малку поинаква од Сликата.

single:
Size:
single head, double head, three head
1 head product size:
length 10 * width 20 * height 23cm, weight 0.5kg
Package size:
22 * 12 * 15cm
Size of 2 heads:
length 20 * width 20 * height 23cm, weight 1.2kg
Package size:
24 * 12 * 20cm
Size of 3 heads:
length 30 * width 20 * height 23cm, weight 1.5kg
Package size:
30.5 * 12 * 20cm
Note:
Due to manual measurement, please allow 1-3cm deviation:
Due to different display and lighting effects, the actual color may be slightly different from the picture :

Избор на клиенти..