• Свеж
33W AC полнач одговара за ASUS Vivobook E410MA E410M E410 E210MA E210M E210 E510 E510M E510MA LAPTOP модел 7.5ft Адаптер за напојување
zoom_in

33W AC полнач одговара за ASUS Vivobook E410MA E410M E410 E210MA E210M E210 E510 E510M E510MA LAPTOP модел 7.5ft Адаптер за

DEN 367.84

Стока
check Достапно.

☂ БЕЗБЕДНОСТ : UL наведен. Оваа ставка зависи од национално признатите стандарди на UL за електронска безбедност на високо ниво. ❗FIT за Asus Vivobook E410 MA E410 M E410 E210 MA E210 M E210 E510 E510 M E510 MA лаптоп [не купувајте ако вашиот лаптоп бара повеќе од 1,75а]. ? Пакетот вклучува : 1 x адаптер за напојување, 1 x кабел за напојување. Излез : 19 V 1.75 A 33 W влез : 100-240 V. ☂ БЕЗБЕДНОСТ : UL наведен. Оваа ставка зависи од национално признатите стандарди на UL за електронска безбедност на високо ниво. ❗FIT за Asus Vivobook E410 MA E410 M E410 E210 MA E210 M E210 E510 E510 M E510 MA лаптоп [не купувајте ако вашиот лаптоп бара повеќе од 1,75а]. ? Пакетот вклучува : 1 x адаптер за напојување, 1 x кабел за напојување. Излез : 19 V 1.75 A 33 W влез : 100-240 V. Компатибилност : Fit for Asus Vivobook E410 MA E410 M E410 E210 MA E210 M E210 E510 E510 M E510 MA лаптоп.

Избор на клиенти..