• Свеж
Besportble играчки играчки за опашка Триаголник змеј на отворено змеј без играчки на жицата надвор
zoom_in

Besportble играчки играчки за опашка Триаголник змеј на отворено змеј без играчки на жицата надвор

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

Willе биде одличен подарок за вашите деца на Божиќ, роденден, Нова Година или Денот на децата. Прекрасна форма на триаголник со долга опашка, летајќи на небото, мора да биде прекрасен пејзаж. Летечкиот перформанс за ветрот што лета наоколу, доживотно, со одлично летање, летање стабилно, крајбрежното копно може лесно да лета. Светли бои, шема на диносаурус, лесен за летање, исто така лесен за складирање, преклопување и еднократно. Летањето на змејот е несомнено забавна активност и за деца и за возрасни. Опис Ова е змеј во форма на триаголник без низа линија, кој е направен од врвен материјал долго време и издржлива употреба. Користете го на кое било отворено подрачје, од плажи до паркови и уживајте во поминување на квалитетно време со семејството. Дајте им на вашите деца најдобро искуство со летање со змејот. Вашето дете ќе го стори тоа. Карактеристики- боја : зелена.- Материјал : ткаенина.- Големина : 120. 00x160. 00x0. 10 см/ 47. 16x62. 88x0. 04 инчи.- Прекрасна форма на триаголник со долга опашка, летајќи на небото, мора да биде прекрасен пејзаж. - Летање перформанси за ветрот што лета наоколу, доживотно, со одлично летање, летање стабилно, крајбрежното копно може лесно да лета. - Летањето на змејот е несомнено забавна активност и за деца и за возрасни. - Светли бои, шема на диносаурус, лесен за летање, исто така лесен за складирање, преклопување и еднократно. - Тоа ќе биде одличен подарок за вашите деца на Божиќ, роденден, Нова Година или Ден на децата. - Боја : зелена.- Големина : 160x120cm. Пакет, вклучувајќи 1 x змеј.

Избор на клиенти..