• Свеж
Девон и onesонс Менс Newbury Melange Fleece Vest
zoom_in

Девон и onesонс Менс Newbury Melange Fleece Vest

DEN 631.52

Стока
check Достапно.

Тело : 6,49 мл. Централен преден патент со полу -лизгач на Autolock. Долни предни џебови со патенти. Тонски детали за ковертич на рамената. Хедер, Jerseyерси, полиестер, руно. Затворање на патент. Тело : 6,49 мл. Централен преден патент со полу -лизгач на Autolock. Долни предни џебови со патенти. Тонски детали за ковертич на рамената. Хедер, Jerseyерси, полиестер, руно. Затворање на патент. Тело : 6,49 мл. Централен преден патент со полу -лизгач на Autolock. Долни предни џебови со патенти. Тонски детали за ковертич на рамената. Ткаенина : . Карактеристики : .

Избор на клиенти..