• Свеж
Cixivcom Мушка Дробење Вежба Контејнер 30 Мрежа Везови Кутија За Складирање со Капак 6ml Јасна Мини Големина Тркалезна Пластична Кутија ЗА Складирање Сам Материјал Нокт?
zoom_in

Cixivcom Мушка Дробење Вежба Контејнер 30 Мрежа Везови Кутија За Складирање со Капак 6ml Јасна Мини Големина Тркалезна Пластична

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

●Висок Квалитет : 1 Мл Златен Проѕирен Прозорец Метални Лимени Лименки изработени од Издржлив Алуминиум,Доаѓа со Завртки За Завртки.Секој контејнер има кружен капак и внатрешни облоги за да создаде цврста заптивка што нема да истекува. ●Мазни Рабови : овие висококвалитетни мали калапи се направени да бидат силни и издржливи немаат остри рабови и се еднократно,што ги прави еколошки, безбедни за чување предмети. ●Повеќенаменски : Овие тегли се совршени за чување минерализирана шминка, сенки за очи, лосиони, мелеми за усни, тонери, креми, масти, акрилен прав и други помагала за убавина. Тие исто така се погодни за чување примероци од чаеви со лабави лисја, зачини, масла за готвење, билки, лекови, бои, мал накит и многу повеќе. ●Убедливо : Лесни и удобни за носење, теглите беспрекорно се вклопуваат во вашиот џеб, чанта, чанта, пакување назад или багаж.доволно за складирање на различни мали предмети за брз и удобен пристапдобро за патување и службено патување. Совршено за самостојни балсами за усни, апчиња, услуги за забави, бонбони, нане, витамини или за вклучување во подароци. Празните Калапи Имаат Повеќекратна УПОТРЕБА. Контејнерите за здравство Се Лесни за Носење и Употреба. Qixivcom Мушка Дробење Вежба Контејнер 30 Мрежа Везови Кутија За Складирање Со Капак 6ml Јасна Мини Големина Тркалезна Пластична Кутија ЗА Складирање Сам Материјал Ноктите Уметност Чување Контејнери Обетки Накит Складирање Тегла Спецификации : Боја : Златен Материјал : Алуминиумски Капацитет : 3 Мл, 90ГР, 90МЛ. Големина : 68*35*0.3 мм/2.68*1.38*0.01 Инчен Пакет : 12 Пакувања * 3 Мл Јасен Прозорец Завртка Врвот Алуминиум Калај Опис : 1. Висок Квалитет : 3 мл Јасен Прозорец Тркалезни Лимени Лименки се изработени од издржлив алуминиум со сигурен капак со завртки со навој за да ги заштитат вашите производи и да спречат Протекување. 2. Овие висококвалитетни мали калапи се направени да бидат силни и издржливи немаат остри рабови и се еднократно,што ги прави еколошки, безбедни за чување предмети. 3. Повеќенаменски : Идеален За вашите рачно изработени балсами за усни и тело, креми за раце и салвови, етерични масла, масти, лековити билки и восоци, зачини и зачини, чајни свеќи, прашоци, чаеви со лабави лисја, сјај, потпури,обетки и друг мал накит. 4. Совршен ЗА самостојни балсами за усни, апчиња, услуги за забави, бонбони, нане, витамини или за вклучување во подароци. Празните Калапи Имаат Повеќекратна УПОТРЕБА. Контејнерите за здравство Се Лесни за Носење и Употреба. 5. Убедливо : Лесни и удобни за носење, теглите беспрекорно се вклопуваат во вашиот џеб, чанта, чанта, пакување назад или багаж.доволно за складирање на различни мали предмети за брз и удобен пристап добро за патување и службено патување.

Избор на клиенти..