• Свеж
Х-DREE 2 Парчиња 3.5 Долг Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Ротирачки Шарки на Вратите w Завртки (2 пиези 3.5 '' бисаграс де пуерта гираториас де ацеро неоксидабилен де тоно п?
zoom_in

Х-DREE 2 Парчиња 3.5 Долг Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Ротирачки Шарки на Вратите w Завртки (2 пиези 3.5 '' бисаграс де пуерта

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Име На Производот : Шарка На Вратата;Материјал : Нерѓосувачки Челик. Боја : Сребрен Тон;Рамна Отворена Големина : 8,9 х 5,8 см / 3,5 " х 2,3 "(Л*В). Преклопена Големина : 8,9 х 3,3 х 0,8 см / 3,5 "х 1,3" х 0,3 "(Л*В*Т);Дупка За Монтирање Диа : 5,6 мм / 0,22". Тежина : 147гр (Пезос : 147гр. Содржина На Пакетот : 2 х Шарки На Вратите, Инсталирање Завртки(Контенидо дел пакет : 2 х бисаграс де пуерта, инсталацион де торнилос. 2 Парчиња 3.5" Долг Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Ротирачки Шарки на Вратите w Завртки2 парчиња полиран сребрен тон шарки од врата од нерѓосувачки челик, висок квалитет, долго време за употреба, лесна инсталација. Дизајн на ротација од 300 степени, погоден за повеќето видови дом, канцеларија, шкаф, врати од плакарот итн. Доаѓа со целосно склопени соодветни завртки за инсталација.Опис На Шпански 2 пиези 3.5' 'бисаграс де пуерта гираториас де ацеро неоксидабилен де тоно платеадо ларго конорнилосномбре дел продукто : бисагра де пуерта; Материјал : Ацеро иноксидабилна боја : тоно платеадо; тамањо де абертура плана : 8.9 х 5.8 см / 3.5' х 2.3 '' (L * w)тамањо плегадо : 8,9 x 3,3 x 0,8 cm / 3.5 'x 1.3' 'x 0.3' '(l * w * t); дијаметро Дел Орифио де монтаје : 5.6 mm / 0.22' '' Пезос : 147gcontenido del paquete : 2 x bisagras de puerta, instalacion де торнилос.

Избор на клиенти..