• Свеж
5 парчиња четка за боја за сликање на масло од масло со различна големина во форма на акварел масло од силиконски четки
zoom_in

5 парчиња четка за боја за сликање на масло од масло со различна големина во форма на акварел масло од силиконски четки

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Врвна прецизност и контрола - Секоја фино детали за боја на боја ја карактеризира рачката без лизгање на потпишување што овозможува прецизна контрола. Висока апсорпција : висококвалитетна глава на четки со силен капацитет за апсорпција и одлично задржување на бојата, нудејќи ви подобро и мазно искуство со сликарство. Совршена четка за акварели, акрилици и маслени слики за почетници, деца, уметници и loversубители на бои. Овој разноврсен сет на четки работи со различен медиум за сликање како акварели, акрилици, масло, гуаче, температура. Ако не сте задоволни со вашата ставка во кое било време, ве молиме контактирајте го продавачот директно за да можат да ви помогнат со вашата нарачка!. Врвна прецизност и контрола - Секоја фино детали за боја на боја ја карактеризира рачката без лизгање на потпишување што овозможува прецизна контрола. Висока апсорпција : висококвалитетна глава на четки со силен капацитет за апсорпција и одлично задржување на бојата, нудејќи ви подобро и мазно искуство со сликарство. Совршена четка за акварели, акрилици и маслени слики за почетници, деца, уметници и loversубители на бои. Овој разноврсен сет на четки работи со различен медиум за сликање како акварели, акрилици, масло, гуаче, температура. Ако не сте задоволни со вашата ставка во кое било време, ве молиме контактирајте го продавачот директно за да можат да ви помогнат со вашата нарачка!. ● Карактеристики : ● 1. Четкајте ја косата не е лесна за паѓање : Долг сервисен живот. Сликање на ноктите. 126.

Избор на клиенти..