• Свеж
GG Grand General 81443 Не'рѓосувачки челик во облик на L-облик на L со 2-јава дупка за овални светла
zoom_in

GG Grand General 81443 Не'рѓосувачки челик во облик на L-облик на L со 2-јава дупка за овални светла

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

16-1/2 инчи должина x 4 инчи ширина x 1-3/4 инчи дијаметар. Одговара на две стандардни овални светла од 6,5 инчи со громи (не се вклучени). Заградата ви овозможува да прилагодите со вашиот избор на светлина и гром. Не'рѓосувачки челик. Продаден како секој. Оваа монтажна заграда е одличен придружник за комерцијални и некомерцијални приколки. Изработено е од не'рѓосувачки челик. Монтирањето е едноставно, а поставеноста е разноврсна. Мерки со должина од 16-1/2 инчи должина x 4 инчи ширина x 1-3/4 инчи дијаметар. Двете испади се дизајнирани за две стандардни висини од 6,5 инчи. Прилагодете ги вашите сопствени светлосни загради со квалитетни светла на Гранд генерал, громи и држачи за монтирање.

Избор на клиенти..