• Свеж
Случај Iphone 13 Случај | Компатибилен Со MagSafe | Поле На Цвеќиња | Пастелни Цветни Случај
zoom_in

Случај Iphone 13 Случај | Компатибилен Со MagSafe | Поле На Цвеќиња | Пастелни Цветни Случај

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

Компатибилност : Запознајте Ја Задебелената Колекција : не само убава корица За вашиот i Phone, Задебелената Кутија За Собирање Од Casely е супер-силна заштитна футрола тестирана од Воено Одделение, која нуди заштита до 8 стапки. Уникатни Карактеристики : Странични Рачки Отпорни На Лизгање. Стоп капки во нивните песни. Страничните рачки со текстура му помагаат на вашиот телефон цврсто во раката. Лесен За Оние во Движење : Не носете гира наоколу во џебот. Ултра елегантен, ултра тенок. 3мм подигната заштита на предните усни. Тежина : 1 Унца. Заштита : технологијата за воздушен џеб што апсорбира Удари го амортизира вашиот телефон од капки до 8 стапки. Заштита на камерата : 1,5 мм подигната усна ја одржува вашата камера безбедна од контакт. Прицврстете Кристално јасни слики секој пат. Наполнете Безжично : Одете безжично. Сите Задебелени случаи се компатибилни со безжично полнење. Дизајниран Во САД : Кејси е една од ретките компании за случаи што ги дизајнира нашите случаи во САД; сите Наши Телефонски Куќишта се дизајнирани во нашето Седиште во Бруклин, Њујорк. Нашата Филозофија : ние градиме заштита за Вашето Најхрабро однесување. #Live Bold. Производите на кејси се направени со љубов и рачно проверени од агол до агол за да се обезбедат висококвалитетни телефонски куќишта на кои може да сметате. Сите случаи доаѓаат со 1-годишна гаранција за производот.

Избор на клиенти..