• Свеж
Хени Пени 15003 заварувачки асистент-хопер
zoom_in

Хени Пени 15003 заварувачки асистент-хопер

DEN 4966.40

Стока
check Достапно.

Оригинален дел за замена на OEM. Хени Пени е посветена на развој на нови концепти, услуги со додадена вредност и прилагодени решенија за операторите за услуги на храна. Користете оригинални делови за OEM за безбедносна сигурност и перформанси. Оригинален дел за замена на OEM. Хени Пени е посветена на развој на нови концепти, услуги со додадена вредност и прилагодени решенија за операторите за услуги на храна. Користете оригинални делови за OEM за безбедносна сигурност и перформанси. Henny Penny 15003 Weld Assy-Hopper. Ова е оригинален дел за замена на OEM од Хени Пени Хени Пени е посветена на развој на нови концепти, услуги со додадена вредност и прилагодени решенија за операторите за услуги за храна.

Избор на клиенти..