• Свеж
Унееда М-152805-2.75 УАОФР Црвено 2-3/4 х 25 Двор Ролна 120 Гриз Датотека Одбор Пса Алуминиум Оксид Филм
zoom_in

Унееда М-152805-2.75 УАОФР Црвено 2-3/4 х 25 Двор Ролна 120 Гриз Датотека Одбор Пса Алуминиум Оксид Филм

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Унееда нуди широк спектар на листови за брусење за секој вид примена во индустријата, вклучувајќи обработка на дрво, обработка на метали, автомобилска индустрија, морски и гранит и мермер. Крпа од унееда и производи од абразивни листови за брусење од хартија, достапни во алуминиум оксид и силициум карбид во широк спектар на гриз, се единствени во нивната способност да понудат супериорен абразивен живот додека оставаат конзистентна шема на гребење. Нашите листови за брусење се достапни со обични, пса и подлоги За кука И Јамка што можат да се залепат на секоја рачна машина за брусење.

Избор на клиенти..