• Свеж
Шампион Машка Долга Мрежа Кратка Со Џебови-Атлетска Темно Зелена-Голема
zoom_in

Шампион Машка Долга Мрежа Кратка Со Џебови-Атлетска Темно Зелена-Голема

DEN 399.20

Стока
check Достапно.

Полиестер, Мрежа. Еластично затворање. 100% полиестер. Долгата мрежа кратка со џебови обезбедува дишење од 360 степени-крајна удобност и останување кул. 360 степен дишење-крајната во удобност и престојуваат кул.

Избор на клиенти..