• Свеж
Bulk Bulk Burd Burnd 12 Space за прицврстување на кабел за прицврстување со големини на разновидност на токи и пакет за вредности на врски со кабел 150PK | Заменете ги поштенските ?
zoom_in

Bulk Bulk Burd Burnd 12 Space за прицврстување на кабел за прицврстување со големини на разновидност на токи и пакет за вредности

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Ремени за обезбедување на кука и јамка се одлични ленти за велосипеди за обезбедување велосипеди. Обезбедување на ленти има пластична тока. Висока јачина.Производ 1 : Погодно за канцелариски апликации - Користете ги лентите за бренд Velcro за управување со кабел, кабелски врски со токи чувајте ги жиците принудени, организирани и уредни во вашата канцеларија, центар за податоци, камион, дома или работен простор; Организирањето кабли никогаш не било поедноставно. Производ 1 : Опции со повеќе намени-Совршени за пакет на сите видови на средни и мали предмети заедно, како што се пакување, спортска опрема, чадори, цевки, црева, скии и столбови. Висока јачина. Чувајте ги жиците организирани и уредни.75", 6 парчиња 12 "x 1", 2 парчиња 18 "x 1" ленти, за вкупно 12 ленти. Производ 2 : Организатор на кабелски врски : Совршен за организација на кабелот, чувајте ја вашата работна маса, канцеларија, училница или работен простор уредни со овие кабелски врски што можат да се користат. Производ 2 : Тенки врски со брендот Velcro : Пред-исечени врски остануваат цврсто во функција, повеќе-употреба опции за домашна канцеларија или училишни апликации, исто така користете за пакет пенкала, моливи и канцелариски материјали уредно во фиоките за биро. Производ 1 : Силен и безбеден - самостојно дизајнирање се обвиткува цврсто на себе; Овозможува привлечно и безбедно вклопување кога се прицврстува; Карактеристики лесен ангажман и брзо ослободување; Затегнати тесни за безбедно држење. Лесно додадете или отстранете ги жиците, отворете ја и затворете ја вратоврската без да ја отфрлите и ви треба нова вратоврска, придобивка за околината и вашиот паричник. Тенките врски се низок профил и економична опција за прицврстување на жици и организирање на жици. Производ 2 : Тенки врски со брендот Velcro : Пред-исечени врски остануваат цврсто во функција, повеќе-употреба опции за домашна канцеларија или училишни апликации, исто така користете за пакет пенкала, моливи и канцелариски материјали уредно во фиоките за биро. Користете ги како врски со жица и алтернатива на поштенски врски. Производ 2 : Алтернатива за повторно користење на zie ties : Елиминирајте го губењето на традиционалните поштенски врски, кабелските врски што можат да се користат за еднократна употреба на брендот Velcro може да се користат и повторно да се користат повеќе пати, пристап и отстранување на жиците користејќи исти врски. Едноставно завиткајте ги предметите што треба да се обезбедат, вметнете го крајот преку бравата и повлечете ја лентата затегната за да се извади.

Избор на клиенти..