• Свеж
CS7705 рамни глави завртки во Чикаго, 3/8 пост, никел мат, цврст месинг-нел
zoom_in

CS7705 рамни глави завртки во Чикаго, 3/8 пост, никел мат, цврст месинг-нел

DEN 207.84

Стока
check Достапно.

Никел. Никел. Завртки од Чикаго, рамен капаче за глава, цврст месинг - 50 завртки по торба Пост : 3/8 "(9,5мм) капа : 7/16" (11мм) Дијаметар на завртки : 1/8 "(4мм) Пост Дијаметар : 3/16" (5мм) Заврши : Никел мат предложени удари со дупки : Достапни 3/16 "Удари за дупчење која било од овие опции 3/16" ќе работи со која било големина/стил на завртка во Чикаго!.

Избор на клиенти..