• Свеж
1 Ge Компјутер Торта Решетката Ковано Железо Птица Кафез Круг Дисплеј Држач Решетката Десерт Роденден Свадба Маса Украси
zoom_in

1 Ge Компјутер Торта Решетката Ковано Железо Птица Кафез Круг Дисплеј Држач Решетката Десерт Роденден Свадба Маса Украси

DEN 543.84

Стока
check Достапно.

[ Мултифункционален] : може да се користи како дисплеј за торта, држач за кекси, штанд за десерти, бонбони, бисквити или овошје. Многу е погоден за свадби, забави, роденденски забави или други настани. Може да се користи како дисплеј за торта, држач за кекси, штанд за десерти, бонбони , Бисквити или овошје. [ Забелешки] : не е погоден за топла храна и тешка храна, не ставајте тешки предмети како овошје на горниот слој, освен долниот слој. [Лесно за инсталирање] : (преклопено)/чисто, може да се инсталира/преклопи за помалку од 25 минути, лесно се чисти со топла вода со сапуница и мека крпа. [Висококвалитетен подарок за декорација] : Обезбедете пристоен метод на маса, исто толку убав како и централната декорација на масата, не само што може да собере овошје, колачи и десерти, туку и да додаде елегантна декорација ,esетски дизајн и совршена декорација на вашата слатка домашна трпезарија или трпезариска маса. Погоден како подарок за забава. [Широка примена] : Погоден За колачи, бисквити, бонбони, десерти, крофни, пити, печење итн., многу погоден за свадби, родендени, дипломи, летен чај, тушеви за бебиња, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ, празнични забави итн. Активности или само домашна декорација, садови. Сакате да ја прикажете вашата роденденска торта на уникатен начин? Овој штанд за прикажување торта ќе биде вашиот совршен избор. Изработен е од висококвалитетно железо и може повторно да се користи подолго време. Исклучителната структура на кафезот и тристепените послужавници изгледаат супер луксузно и убаво. Може да се користи за сите видови настани и забави, како што се чајни забави, тушеви за бебиња, дипломирање, свадби, Божиќ, Денот на Благодарноста или за украсување на домот. Боја : Златен Материјал : Големина На Железо : 20 х 20 х 40см Изработена Од висококвалитетни железни материјали, оваа решетка за десерти во форма на железен кафез за птици е издржлива и стилска. Специјалната форма на кафез за птици го прави овој држач за торта може да се користи како домашна декорација. Стави некои колачи и десерти, тоа е убаво и попривлечно. Може да се користи како штанд за торта, држач за торта, штанд за прикажување десерти, бонбони, бисквити или овошје. Исклучителни подароци за семејството и пријателите. Тие ќе бидат среќни да го користат овој штанд за да прикажат закуски и попладневни чинии за чај на свадби и забави. Многу е погоден за свадби, забави, роденденски забави или какви било други настани.

Избор на клиенти..