• Свеж
Клип за чаши за автомобили Shanderbar, мултифункционален држач за рамки и очила за очила, нијанси корисна со клипот за очила за сонце за стакло за автомобили.
zoom_in

Клип за чаши за автомобили Shanderbar, мултифункционален држач за рамки и очила за очила, нијанси корисна со клипот за очила

DEN 159.84

Стока
check Достапно.

Чувајте ги вашите работи во ред и не е лесно да ги изгубите. Цврсто се придава на стакло на вашиот автомобил и можете да ги поставите вашите очила за сонце без никаква грижа да ги изгубите или оштетите. Мултифункционален дизајн : Клип за повеќенаменски чаши за автомобили може да се користи како картичка за очила за сонце, клип за билети за очила или дури и како држач за картички.

Избор на клиенти..