• Свеж
QTT лебдечки полици wallидна полица лебдечка полица, 2 wallидни полици за складирање дрво wallид приказ Декоративна бела лебдечка полица полици во спална соба
zoom_in

QTT лебдечки полици wallидна полица лебдечка полица, 2 wallидни полици за складирање дрво wallид приказ Декоративна бела лебдечка

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

★ Лесно за склопување и вклучени фитинзи. ★ Одлични материјали : Избрана за неговиот убав квалитет, полицата е изработена од E1 одделение MDF со висока сјајна боја со висок квалитет; Мазна, еколошка површина е отпорна на абење и влага. ★ Вклучени упатства. Полките се лизгаат кон прицврстувачите на wallидот. ★ Невидливи монтирања : Завршни куки и завртки за експанзија се обезбедени за да ги инсталирате полиците, можете да ги монтирате нагоре или надолу како што сакате. ★ Мал штикли за книги, за да додадете неколку пука на боја на обичен wallид. ♥ Боја : Бела ♥ Материјал : Дрвена табла, железна рамка ♥ Големина : Мала : 60*20 см ♥ Голем : 80*20 см ♥ Нето тежина : 3000 G - 1 x Упатства (EN, DE, FR, ES, IT) ♥ Белешка : Овој производ продава само полици, не вклучува други украси . Опис на големината : Рачно мерење, ќе има грешка од 1-2 см, во зависност од реалниот големина.

Избор на клиенти..