• Свеж
Заспана Јагнешка Решетка За Чевли За Врата Со Голем Длабок Џеб, Организатор За Чевли Со Висечка Врата За Закачалка За Плакарот, Студентски Дом И Држач За Чевли За Ск
zoom_in

Заспана Јагнешка Решетка За Чевли За Врата Со Голем Длабок Џеб, Организатор За Чевли Со Висечка Врата За Закачалка За Плакарот,

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Ние сме група на луѓе кои сакаат да создадат производи кои можат да ги организираат животите на луѓето, е толку значајна и фантастична работа за нас. Од дефиницијата на производот, дизајнот, материјалите, производството и проверката на квалитетот, имаме посветени тимови кои стојат зад себе за да обезбедат да ви претставиме совршен производ. Правењето на вашиот живот полн со среќа е толку значајна и фантастична работа за нас. ●ОДГОВАРА НА ТЕСНА ВРАТА . 9 "ДЛАБОК ЏЕБ" секоја висечка решетка за чевли за плакарот има длабочина од 9" што може да содржи машки чевли со големина 13 или чизми со големина 12 без доделување или истегнување, дури и полицата е доволна за да се соберат две патики со големина 10 или тениски чевли;. НЕМА СТИСКАЊЕ . ●ЛЕСНО ДА СЕ ИЗВАДИ РЕШЕТКАТА за ЧЕВЛИ од ВРАТАТА ● специјалниот дизајн за отворање е погоден за вас земете и длабокиот отвор и двете страни се затворени може да ги задржи чевлите да останат во џебот без да испаднат;. ●РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА

Избор на клиенти..