• Свеж
Нарвал И Орка Маска За Очи Со Прилагодлив Ремен За Мажи И Жени Ноќно Спиење Патување Дремка
zoom_in

Нарвал И Орка Маска За Очи Со Прилагодлив Ремен За Мажи И Жени Ноќно Спиење Патување Дремка

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

Полиестер. Произведено во САД Или Увезено. Големина : оваа прилагодена маска за очи има димензии 8, 1х4, 1 инчи и е удобна и прилагодлива. Материјал : оваа лесна маска за очи е изработена од полиестерски материјал,издржлива и дише ткаенина. Идеален Подарок : оваа мека маска за очи може да се користи како подарок за вашето семејство или пријатели на секој празник.Како што се,роденден,Денот На Таткото,Денот на Благодарноста,Денот на Мајката итн. Прилики : оваа пренослива маска за очи е совршена за патување,дома,авион,воз или каде било вашиот сон е нарушен од светлина. Совети за чистење : оваа ноќна маска за спиење може да се исчисти на суво или рачно да се измие.Легнете рамно за да се исуши. Полиестер. Произведено во САД Или Увезено. Големина : оваа прилагодена маска за очи има димензии 8, 1х4, 1 инчи и е удобна и прилагодлива. Материјал : оваа лесна маска за очи е изработена од полиестерски материјал,издржлива и дише ткаенина. Идеален Подарок : оваа мека маска за очи може да се користи како подарок за вашето семејство или пријатели на секој празник.Како што се,роденден,Денот На Таткото,Денот на Благодарноста,Денот на Мајката итн. Прилики : оваа пренослива маска за очи е совршена за патување,дома,авион,воз или каде било вашиот сон е нарушен од светлина. Совети за чистење : оваа ноќна маска за спиење може да се исчисти на суво или рачно да се измие.Легнете рамно за да се исуши. Сенка За Спиење На очите Покријте Со Еластична Лента За Глава За Ноќно Спиење.Оваа маска за очи може да обезбеди побрз, посладок сон додека ја релаксирате вашата eyes.It лесен,но совршено одговара на вашето лице,и можете да го носите за спиење,фокусирање или медитативна јога.

Избор на клиенти..