• Свеж
Menрју Скот Машки Меки Поплин Ткаени пижами &засилувач; Спиење Џем Товар Краток Дневна Панталони | Мулти Пакети
zoom_in

Menрју Скот Машки Меки Поплин Ткаени пижами &засилувач; Спиење Џем Товар Краток Дневна Панталони | Мулти Пакети

DEN 316.64

Стока
check Достапно.

Поплин, Исчешлан Памук. Миење Раце Само. ВРЕДНОСТ ПАКЕТ НА ДНЕВНА ШОРЦЕВИ ВО СУПЕРФИНИ ЧЕШЛАНИ ПАМУЧНА МЕШАВИНА ТКАЕНИ МЕКА РАКА само вистинската тежина За Отворено, Виси, Лежење Или Спиење Pj Само Ткаенина Памук Врвка И Еластична Појас / 2 Страна Вентилирани Џебови / Задниот Џеб / Скриени Копче-Летаат Отворање за да може и таа да ги сподели. ПРЕД-НАМАЛЕНА ПРЕМИЈА МЕКА 60% ПАМУК/40% ПОЛИЕСТЕРСКА МЕШАВИНА : Брилијантни Бои За Перење И Перење / Задржување На Форма. ИЗБРАНИ БРИЛИЈАНТНИ КАРИРАНИ КАКО ШТО Е ПРИКАЖАНО ВО КОЛЕКЦИИТЕ.

Избор на клиенти..